WESTERN UNION GLOBĀLAIS PAZIŅOJUMS PAR KONFIDENCIALITĀTI

Atjaunināts 2021. gada 1. novembrī

Uzņēmumam Western Union, tā meitasuzņēmumiem un filiālēm (turpmāk — “Western Union”, “mēs”, “mūs” vai “mums”) rūp jūsu konfidencialitāte, un mēs darām visu iespējamo, lai labākas apkalpošanas nolūkā apstrādātu jūsu personas informāciju saskaņā ar godīgu informācijas praksi un piemērojamiem datu aizsardzības tiesību aktiem. Vietējo Western Union uzņēmumu sarakstu skatiet šī Globālā paziņojuma par konfidencialitāti sadaļā “WESTERN UNION OFICIĀLIE UZŅĒMUMI”.

ŠĪ GLOBĀLĀ PAZIŅOJUMA PAR KONFIDENCIALITĀTI TVĒRUMS

Uzņēmums Western Union apņemas palīdzēt saviem klientiem pārvietot naudu, lai gūtu panākumus. Šī apņemšanās ietver arī pareizu rīkošanos ar klientu personas informāciju.

Šajā Globālajā paziņojumā par konfidencialitāti aprakstīts, kā mūsu uzņēmums apkopo, izmanto, glabā, aizsargā, izpauž un koplieto jūsu personas informāciju, kad izmantojat jebkurus mūsu pakalpojumus tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnē, mazumtirdzniecības vietā un mūsu mobilajās lietotnēs, kā arī ir aprakstītas jūsu izvēles iespējas attiecībā uz to, kā jūsu informācija tiek apkopota un izmantota.

WESTERN UNION APKOPOTIE PERSONAS DATI

Kad izmantojat mūsu naudas pārskaitījumu pakalpojumus vai citus maksājumu pakalpojumus, atverat un uzturat bankas kontu mūsu uzņēmumā, sazināties ar mums, piekļūstat mūsu tīmekļa vietnēm vai lietojumprogrammām vai pievienojaties mūsu lojalitātes programmām (kopā: “Pakalpojumi”), mēs apkopojam jūsu personas informāciju un varam to izmantot kopā ar citu informāciju, kas apkopota vai ģenerēta, mijiedarbojoties ar jums. Mēs apkopojam dažādu ar jums saistītu personas informāciju. Tālāk minēti šādas informācijas piemēri.

 • Pamata personas informācija, piemēram, jūsu vārds un uzvārds, kontaktinformācija (piemēram, jūsu pasta adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs), jūsu fotoattēls vai cits jūsu attēls (ja izvēlaties to nodrošināt), dzimšanas vieta, dzimšanas datums, dzimums, pilsonība, nodarbošanās, ģimenes statuss, valsts pārvaldes iestādes vai valsts identifikācijas numurs un saistītā dokumentācija.
 • Finanšu un pārskaitījumu informācija, piemēram, jūsu naudas pārskaitījumi, maksājumi, noguldījumi un ar katru darbību saistīto līdzekļu avots/galamērķis; informācija par to, kā izmantojat mūsu Pakalpojumus, banku un kredīta informācija, kā arī informācija par darba devēju.
 • Vārds, uzvārds un kontaktinformācija saistībā ar jūsu sūtītās naudas saņēmējiem vai personām, no kurām pieprasāt vai saņemat naudu, vai personām, ar kurām citādi izvēlaties mijiedarboties, izmantojot Pakalpojumus.
 • Tehniska informācija, tostarp informācija par resursdatoru, no kura piekļūstat internetam, jūsu IP adrese vai ierīces reklamēšanas ID, ģeogrāfiskā atrašanās vieta (ja ierīcē ir iespējota ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana), informācija par jūsu ierīci (piemēram, ierīces rekvizīti, iestatījumi, lietojumprogrammas, krātuves un lietojuma informācija), informācija par mobilo lietojumprogrammu, pārlūkprogrammu un operētājsistēmas programmatūru, informācija par sociālo plašsaziņas līdzekļu profiliem un tīklu, datums un laiks, kad piekļūstat mūsu tīmekļa vietnēm, kā arī tās vietnes adrese, no kuras tikāt novirzīts(-a) uz mūsu tīmekļa vietni. Mēs apkopojam personas informāciju par jūsu tiešsaistes darbībām, kā aprakstīts sadaļā “INTERNETA TEHNOLOĢIJAS”.
 • Sensitīvas vai speciālas informācijas kategorijas, piemēram, biometriskā informācija, ko izmanto, lai jūs unikāli identificētu (piemēram, izmantojot pirksta nospiedumu vai sejas atpazīšanu), vai informācija par notiesājošiem spriedumiem krimināllietā.  Mēs glabāsim šos datus tikai tad, ja tas būs nepieciešams nolūkā sniegt jums Pakalpojumus, ja apstrādājam datus būtisku sabiedrības interešu dēļ, ja mums ir juridisks pienākums tā rīkoties vai no jums saņemta piekrišana tā rīkoties.
 • Ja izveidojat saiti vai savienojumu ar Western Union tīmekļa vietnēm vai mobilajām lietojumprogrammām, vai piesakāties Western Union tīmekļa vietnēs vai mobilajās lietojumprogrammās, izmantojot trešās puses pakalpojumu (piemēram, Google vai Facebook), pakalpojums saņem norādījumus sūtīt mums tādu informāciju kā jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, profila attēls, kā arī citu informāciju atbilstoši vadībai attiecīgajā pakalpojumā vai atbilstoši jūsu izveidotajam pilnvarojumam, izmantojot jūsu konfidencialitātes iestatījumus attiecīgajā pakalpojumā.
KĀ WESTERN UNION APKOPO PERSONAS INFORMĀCIJU

Western Union apkopo jūsu personas informāciju vairākos veidos:

 • informācija, ko sniedzat mums personīgi, tiešsaistē vai mūsu mobilajā lietotnē, tostarp, izmantojot pārskaitījumu veidlapas, reģistrāciju mūsu bankas kontos vai lojalitātes programmās, mijiedarbojoties ar Western Union aģentiem un biznesa partneriem;
 • informācija, ko sniedzat mums, kad nodrošinām klientu atbalstu vai konsultācijas, tostarp, izmantojot e-pastu, pastu, zvanu centrus vai tiešsaistes tērzēšanas sarunas;
 • informācija, ko par jums var sniegt citi, kad izmantojat mūsu Pakalpojumus;
 • informācija, ko par jums uzzinām, kad izmantojat mūsu Pakalpojumus;
 • automatizēti, piemēram, izmantojot saziņas protokolus, e-pasta saziņu un sīkfailus vai līdzīgas INTERNETA TEHNOLOĢIJAS;
 • sadarbībā ar mūsu piegādātājiem, krāpšanas riska pārvaldības uzņēmumiem, tiesībaizsardzības iestādēm, komerciāliem un publiskiem datu avotiem un citiem likumīgiem trešo pušu datu avotiem, ko izmantojam, lai uzlabotu savu klientu informāciju;
 • informācija, ko sniedzat, izmantojot sociālos tīklus;
 • izmantojot jūsu interesi par Western Union reklāmām, kas izvietotas trešo pušu vietnēs.
KĀ WESTERN UNION AIZSARGĀ JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJU

Mēs apņemamies aizsargāt jūsu personas informāciju.  Lai aizsargātu jūsu personas informāciju, mēs īstenojam organizatoriskus, tehniskus un administratīvus drošības pasākumus, kas atbilst piemērojamiem valsts tiesību aktiem un noteikumiem. Mēs arī cenšamies ierobežot piekļuvi personas informācijai, ko apstrādājam, nodrošinot šādu piekļuvi tikai saviem darbiniekiem, aģentiem un pārstāvjiem, kuriem var būt nepieciešams zināt šo informāciju uzņēmējdarbības nolūkos. Neraugoties uz mūsu pūlēm, trešās puses var pretlikumīgi pārtvert jūsu personas informāciju vai piekļūt jūsu personas informācijai.

INTERNETA TEHNOLOĢIJAS

Mēs izmantojam interneta tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tagus un tīmekļa informatorus savās tīmekļa vietnēs, mobilajās lietojumprogrammās vai tad, kad apmeklējat trešās puses tīmekļa vietni, kurai mēs sniedzam tiešsaistes Pakalpojumus dažādos nolūkos, tostarp (bet ne tikai) nolūkos, kas norādīti sadaļā “KĀ WESTERN UNION IZMANTO APKOPOTO PERSONAS INFORMĀCIJU”.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā izmantojam sīkfailus, piemērojamās Western Union tīmekļa lapas kājenē noklikšķiniet uz saites “Sīkfailu informācija”. Noteiktos reģionos ir ieviesta lietotāja iespēja pārvaldīt mūsu tīmekļa vietņu sīkfailus; ja attiecīgā iespēja ir pieejama, mēs lasīsim un veidosim sīkfailus tikai atkarībā no jūsu norādītā preferenču līmeņa.

Mēs varam izmantot trešo pušu pakalpojumus, lai rādītu jums personalizētas reklāmas, kad pārlūkojat internetu. Varat vispārīgi atteikties no personalizētu reklāmu saņemšanas no tiem trešo pušu reklamētājiem un reklāmu tīkliem, kas ir Tīkla reklāmas iniciatīvas (Network Advertising Initiative — NAI) dalībnieki vai ievēro Digitālās reklāmas alianses (Digital Advertising Alliance — DAA) pašregulācijas principus attiecībā uz reklāmu atkarībā no uzvedības tiešsaistē, apmeklējot atteikšanās lapas NAI un DAA tīmekļa vietnēs.

Neizsekot (Do Not Track — DNT) ir papildu iestatījums pārlūkprogrammās, kas ļauj jums iestatīt sekošanu, ko veic reklāmdevēji un citas trešās puses. Mēs nereaģējām uz DNT signāliem.

KĀ WESTERN UNION IZMANTO APKOPOTO PERSONAS INFORMĀCIJU

Apkopoto personas informāciju mēs izmantojam tālāk aprakstītajiem komerciālajiem mērķiem. Ja nenorādīsit personas informāciju, tas var negatīvi ietekmēt mūsu iespēju sniegt jums pakalpojumus.

 • Pakalpojumu sniegšana: lai palīdzētu sniegt jums Pakalpojumus un klientu atbalstu, lai palīdzētu jums saņemt personalizētu pieredzi, lai palīdzētu jums veikt pārskaitījumus un piekļūt konta informācijai un lai saistītu jūsu personas informāciju, kad izmantojat vairākus Pakalpojumus (piemēram, ja izveidojat WU+ kontu, lai izveidotu saiti ar jūsu lojalitātes programmas informāciju vai pārskaitījumiem, ko veicāt pirms WU+ konta izveides).
 • Saziņa: lai sazinātos ar jums un sniegtu informāciju saistībā ar Pakalpojumiem, ko izmantojat, vai lojalitātes programmām, kurās piedalāties, lai atbildētu uz jautājumiem vai citiem pieprasījumiem, ko sūtāt mūsu klientu atbalsta komandām, vai lai piedāvātu jums pakalpojumus atbilstoši jūsu preferencēm.
 • Autentifikācija: lai atpazītu jūs un ļautu jums saglabāt pierakstīta lietotāja statusu Pakalpojuma lietošanas laikā bez nepieciešamības atkārtoti ievadīt paroli.
 • Analīze: lai veiktu analīzi ar mērķi saprast mūsu klientus un uzlabot viņu pieredzi;
 • Tīmekļa apmeklētības analīze: lai noteiktu, vai nokļuvāt Western Union tīmekļa vietnē no tiešsaistes reklāmas, partnera vai filiāles vai noklikšķinājāt uz reklāmas vai saites kādā no mūsu tīmekļa vietnēm.
 • Reklāma: lai sniegtu jūsu interesēm atbilstošu informāciju vietnēs un lietojumprogrammām, kas nav Western Union vietnes un lietojumprogrammas;
 • Reklāmas kampaņu analīze: lai labāk izprastu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti un to, vai veicāt darbības ar mūsu reklāmas ziņojumiem;
 • Krāpšanas, finanšu noziegumu (tostarp nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas) un citu nelikumīgu darbību novēršana: lai veicinātu drošību, mazinātu finanšu risku un apkarotu krāpniecību visos mūsu Pakalpojumos un atbilstoši nepieciešamībai gādātu par to, lai mūsu atbilstības nodrošināšanas procesi attiecībā uz šādu noziedzīgu darbību novēršanu būtu efektīvi.
LIKUMĪGAIS PAMATS JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANAI

Mēs varam izmantot jūsu personas informāciju, kā paskaidrots citur šajā Paziņojumā, ja pastāv jebkurš no tālāk aprakstītajiem likumīgajiem pamatiem.

 • Jūsu personas informāciju izmantojam, lai sniegtu jums savus Pakalpojumus. Tostarp izmantojam nepieciešamo personas informāciju, lai nodrošinātu bankas pakalpojumus (kad atverat WU+ kontu), naudas pārskaitījumus, maksājumu pakalpojumus, priekšapmaksas kartes vai lojalitātes programmas. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai īstenotu ar jums noslēgta līguma nosacījumus, kā arī, lai veiktu nepieciešamās darbības, lai varētu slēgt līgumu saistībā ar jebkuru iepriekš minēto pakalpojumu vai jebkuru citu Western Union produktu vai pakalpojumu.
 • Mēs izmantojam jūsu personas informāciju likumīgiem biznesa mērķiem, kur šie likumīgie biznesa mērķi nav svarīgāki par to personu tiesībām un brīvībām, kuru dati tiek apstrādāti. Tas ietver personas informācijas izmantošanu, lai analizētu un uzlabotu Western Union produktus, atrašanās vietas, pakalpojumus, darbības, šīs vietnes darbību un jūsu klienta pieredzi, kā arī, lai noteiktu mārketinga ienākumus no ieguldījumiem un apmierinātību ar zīmolu. Šādos nolūkos varam izmantot jūsu informāciju, lai organizētu tirgus izpētes aptaujas. Varam arī izmantot jūsu personas informāciju, lai sniegtu atbalstu klientiem un palīdzētu aizsargāt mūsu tehnoloģijas, sistēmu un pakalpojumu drošību un integritāti. Tas var ietvert arī krāpšanas, nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas un citu pretlikumīgu darbību novēršanu vai likumīgas prasības aizstāvēšanu.
 • Mēs izmantojam jūsu personas informāciju juridiskos un ar atbilstību saistītos nolūkos, kā aprakstīts tālāk. Tas ietver tādas personas informācijas izmantošanu, kas nepieciešama, lai nodrošinātu atbilstību juridiskām un reglamentējošām saistībām attiecībā uz nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas, terorisma finansēšanas apkarošanu un citiem finanšu noteikumiem, krāpšanas un zādzības noteikšanai, novēršanai un apsūdzību izvirzīšanai šādu darbību veikšanā, kā arī, lai novērstu mūsu Pakalpojumu nelikumīgu vai aizliegtu lietošanu vai citas nelikumīgas vai ļaunprātīgas darbības, un šo darbību veikšanai paredzētas globālas atbilstības programmas darbināšanai. Tas var ietvert arī Western Union un citu pušu juridisko tiesību un prasību ieviešanu, īstenošanu vai aizstāvēšanu, kā arī atbilstības problēmu pārraudzību un ziņošanu par tām. Tas var ietvert arī jūsu personas informācijas izmantošanu, lai pārbaudītu un autentificētu jūsu identitāti, turklāt varam izmantot trešo pušu palīdzību šo darbību veikšanai.
 • Mēs varam apstrādāt jūsu personas informāciju, pamatojoties uz jūsu sniegto piekrišanu, kā norādīts šajā Paziņojumā: Tas ietver piekrišanu mārketinga paziņojumu saņemšanai, lai jūsu WU+ profils būtu redzams citiem vai ja citādi to pieprasa piemērojamie tiesību akti. Ja pieprasīsim jūsu piekrišanu, mēs informēsim jūs par to, kādos nolūkos jūsu informācija tiks apstrādāta.
 • Mēs informēsim jūs, ja jūsu informācija būs nepieciešama jūsu pieprasīto Pakalpojumu sniegšanai vai ja informācijas apkopošana būs nepieciešama saskaņā ar tiesību aktiem. Dažos gadījumos (piemēram, sniedzot naudas pārskaitījumu un banku pakalpojumus), iespējams, nevarēsim nodrošināt Pakalpojumus, ja nesniegsit konkrētu personas informāciju.
KĀ WESTERN UNION UZRUNĀ SAVUS KLIENTUS

Atbilstoši jūsu preferencēm mēs paziņosim par piedāvājumiem, reklāmas kampaņām un jaunumiem attiecībā uz mūsu produktiem un Pakalpojumiem. Tie var būt piedāvājumi e-pastā, pa tālruni, pa pastu, īsziņas veidā, piedāvājumi sociālajos tīklos un ar citu saziņas vai digitālo kanālu starpniecību sniegti piedāvājumi.

Jebkurā laikā varat atteikties no ar mārketingu saistītu saziņas materiālu saņemšanas. Ja turpmāk no mums vairs nevēlaties saņemt ar mārketingu saistītus saziņas materiālus, varat atteikties, izpildot norādījumus attiecīgajā elektroniskajā saziņas līdzeklī vai sazinoties ar mums, kā aprakstīts sadaļā “SAZIŅA AR MUMS”.

Ņemiet vērā: ja atteiksities no mums saņemt ar mārketingu saistītus saziņas materiālus, mēs joprojām varēsim jums nosūtīt būtisku informāciju par pakalpojumiem vai ar administratīviem vai darījumu jautājumiem saistītu informāciju.

INFORMĀCIJA NO BĒRNIEM

Mūsu Pakalpojumu mērķauditorija nav bērni, kuri ir jaunāki par 18 gadiem. Mēs neveicam apzinātu informācijas apkopošanu un uzturēšanu no mazumtirdzniecības vietu, vietņu un mobilo lietotņu lietotājiem, kuri ir jaunāki par 18 gadiem.

ĀRĒJĀS TĪMEKĻA VIETNES

Mūsu tīmekļa vietnēs var būt norādītas saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm. Mēs nepārskatām, nekontrolējam un neatbildam par to tīmekļa vietņu saturu vai konfidencialitātes praksi, uz kurām norādītas saites mūsu tīmekļa vietnēs, vai uz to tīmekļa vietņu saturu vai konfidencialitātes praksi, kurās norādītas saites uz mūsu tīmekļa vietnēm. Mēs neuzņemamies atbildību ne par vienu no šīm vietnēm, to saturu vai konfidencialitātes politiku. Mēs nereklamējam trešo pušu tīmekļa vietnes un nesniedzam garantiju par nekādu informāciju, programmatūru vai citiem produktiem vai materiāliem, kas atrodas šādās vietnēs, kā arī par nekādiem šāda satura lietošanas rezultātiem.

AR KO WESTERN UNION KOPLIETO JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJU

Jebkurā šajā Paziņojumā norādītajā nolūkā mēs varam izpaust piemērojamu personas informāciju, tostarp (bet ne tikai) jūsu vārdu un uzvārdu, kontaktinformāciju, valsts identifikācijas numuru un/vai saistīto dokumentāciju, klienta ID numuru, adresi, pārskaitījumu informāciju un tendences un bankas konta informāciju tālāk norādīto veidu organizācijām vai pusēm.

 • Western Union grupas uzņēmumiem un filiālēm, tostarp tām, kas norādītas sadaļā “WESTERN UNION OFICIĀLIE UZŅĒMUMI”.
 • Noteikti vietējie naudas pārvedumu licencēšanas uzņēmumi atbilstoši darījumam, tostarp uzņēmumi, kas norādīti sadaļā “VIETĒJIE LICENCĒŠANAS UZŅĒMUMI, KAS NAV FILIĀLES”.
 • Mūsu aģentiem vai uzņēmējdarbības partneriem, kuri ir iesaistīti naudas pārskaitījumu vai maksājumu darījuma īstenošanā vai konkrētu jūsu pieprasītu Pakalpojumu sniegšanā.
 • Piegādātājiem, maksājumu apstrādātājiem, banku partneriem un datu apstrādātājiem, kas nolīgti uzņēmējdarbības un klientu apkalpošanas pakalpojumu nodrošināšanai.
 • Pakalpojumu sniedzējiem atbilstoši jūsu piekrišanai (kur piemērojams), tostarp mārketinga pakalpojumu, reklāmas, iepirkšanās pakalpojumu sniedzējiem saistībā ar mūsu lojalitātes programmām, kā arī klientu apmierinātības un tirgus izpētes pakalpojumu sniedzējiem, kuri darbojas mūsu labā. Šāda koplietošana var ietvert koplietošanu ar trešajām pusēm (piemēram, sociālo tīklu uzņēmumiem), lai veicinātu interesēm atbilstošāku reklāmu.
 • Piegādātājiem un datu apstrādātājiem, kas nolīgti, lai palīdzētu mums pārbaudīt jūsu sniegtās informācijas precizitāti, kā arī autentificēt jūsu identitāti un pārvaldīt ar drošību, krāpšanu un identitāti saistītos riskus.
 • Trešās puses, kuras esat sankcionējis piekļūt jūsu kontam un/vai jūsu konta informācijai, lai veiktu Pakalpojumus jūsu vārdā, piemēram, konta informācijas pakalpojumu sniedzēji un maksājumu iniciēšanas pakalpojumu sniedzēji. Ja esat tāda Pakalpojuma klients, kas ļauj izmantot publiski pieejamu profilu, varat izvēlēties padarīt savu profilu publiski pieejamu. Tas var ietvert tādu ierobežotu personas datu koplietošanu kā vārdu un uzvārdu, jūsu fotoattēlu, jūsu kontā pieejamās valūtas un faktu, ka esat klients. Turklāt, ja esat WU+ klients, citi WU+ klienti var arī meklēt jūsu profilu, izmantojot jūsu tālruņa numuru, kā arī izmantot QR kodu, ko varat nodrošināt pārskaitījumu veikšanai.

Mēs varam pārsūtīt savā rīcībā esošu personas informāciju saistībā ar sava uzņēmuma vai tā daļas pārdošanu vai pārsūtīšanu. Atbilstoši tam, kā to pieprasa vai pieļauj piemērojamie tiesību akti un noteikumi, mēs varam arī izpaust jūsu personas informāciju globāli — reglamentējošām un finanšu iestādēm, kredītu uzraudzības iestādēm, tiesībaizsardzības iestādēm, tiesām, valdībām vai valsts aģentūrām, lai īstenotu atbilstības un juridiskās saistības vai lai aizstāvētu Western Union vai citu pušu tiesības un intereses.

PERSONAS INFORMĀCIJAS STARPTAUTISKA NOSŪTĪŠANA

Atbilstoši tam, kā to pieprasa piemērojamie tiesību akti, reglamentējošās iestādes, tiesībaizsardzības iestādes un valsts aģentūras, mēs pārsūtām jūsu personas informāciju pusēm valstīs, kas nav valsts, kurā informācija tika apkopota, tostarp (bet ne tikai) ASV. Turklāt, kad sūtāt naudu uz citu valsti vai saņemat naudu no citas valsts, mūsu pienākums ir arī sniegt daļu no jūsu personas informācijas attiecīgajai valstij tādā apmērā, kādā to pieprasa vai pieļauj tiesību akti. Mēs pārsūtām konkrētu jūsu personas informāciju uz saviem datu centriem ASV vai viena reģiona robežās, kā nosaka vietējie likumi, un apstrādājam to, lai īstenotu savas juridiskās un atbilstības saistības, kas attiecas uz mūsu Pakalpojumiem. Savā ASV datu centrā mēs arī glabājam konkrētu personas informāciju, ko apkopojam, pamatojoties uz jūsu mārketinga izvēlēm. Izmantojot Pakalpojumus, jūs piekrītat, ka var notikt šāda informācijas pārsūtīšana ārpus jūsu mītnes valsts.

DATU PĀRSŪTĪŠANA NO EEZ, APVIENOTĀS KARALISTES UN ŠVEICES

Ja personas informācija tiek pārsūtīta ārpus EEZ, Apvienotās Karalistes un Šveices uz valstīm, kurās pēc Eiropas Komisijas sprieduma netiek nodrošināta pietiekama aizsardzība, šī personas informācija tiks aizsargāta ar atbilstošiem standarta līguma punktiem vai citiem ES apstiprinātiem mehānismiem, kā to pieprasa tiesību akti.

PERSONAS DATU SAGLABĀŠANA

Jūsu personas informācija tiks saglabāta atbilstoši ar likumu noteiktajiem periodiem, kas norādīti finanšu darījumiem un kontiem piemērojamos noteikumos, tostarp noteikumos par nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas un terorisma finansēšanas apkarošanu, kā arī citos uz mums attiecināmos tiesību aktos. Citādi mēs glabāsim jūsu informāciju tikai tādā apmērā, kāds nepieciešams to nolūku īstenošanai, kuru dēļ informācija tika apkopota, vai arī, lai varētu atbildēt uz jebkādiem jūsu uzdotiem jautājumiem. Mēs ievērojam datu apjoma samazināšanas principus un cenšamies glabāt informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams nolūkā(-os), kādā(-os) informācija tika iegūta.

PIEKĻUVE JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJAI, TĀS DZĒŠANA UN LABOŠANA UN JŪSU IZVĒĻU MAINĪŠANA

Jums ir tiesības zināt, vai apstrādājam jūsu personas informāciju, kā arī pieprasīt savas informācijas bezmaksas kopiju. Jums ir tiesības pieprasīt mums sniegtas konkrētas informācijas strukturētu un mašīnlasāmu kopiju. Mēs varam pieprasīt saprātīgu samaksu par informācijas sniegšanu vai nerīkoties atbilstoši jūsu pieprasījumam, ja pieprasījums ir nešaubīgi nepamatots vai pārmērīgs. Ja izmantojat mūsu Pakalpojumus tiešsaistē vai mobilajā lietotnē, jebkurā laikā varat pieteikties savā kontā, lai piekļūtu saviem paziņojumiem, informācijai par pārvedumiem un konkrētai personas informācijai.

Jums ir tiesības lūgt pārtraukt mūsu ar mārketingu saistītu saziņas materiālu sūtīšanu. Jums ir tiesības lūgt mums izlabot tādu informāciju par jums, kas ir nepilnīga, neprecīza vai novecojusi. Jums ir tiesības lūgt mums dzēst konkrētu informāciju par jums, ierobežot konkrētu ar jums saistītas informācijas lietojumu un iebilst pret konkrētu šādas informācijas lietojumu. Tādā apmērā, kādā apstrādājam personas informāciju, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, varat atsaukt savu piekrišanu tādā veidā, kādā to pieļauj piemērojamie tiesību akti. Ja vietnē westernunion.com esat reģistrējies(-usies) kā digitālās naudas pārvedumu patērētājs, varat arī apmeklēt vietni westernunion.com un rediģēt profila iestatījumus, mainot mārketinga saziņas preferences un preferences attiecībā uz datu koplietošanu ar trešajām pusēm.  Jums ir tiesības arī iesniegt attiecīgam datu aizsardzības regulatoram vai uzraudzības iestādei sūdzību par to, kā apstrādājam personas informāciju. Saņemot pieprasījumu, varam lūgt jums sniegt papildinformāciju, lai varētu pārbaudīt jūsu identitāti, kā arī izmantot to kā drošības pasākumu jūsu personas informācijas aizsardzībai. Dažās situācijās varam atteikties rīkoties vai varam īstenot jūsu tiesību ierobežojumus tādā apmērā, kādā to pieļauj piemērojamie tiesību akti. Lai īstenotu šīs tiesības, apmeklējiet vietni https://wuprod.service-now.com/wu_privacy vai sazinieties ar Western Union, izmantojot informāciju sadaļā “SAZIŅA AR MUMS”. Mēs apņemamies sniegt atbildi 30 dienu laikā, bet atbildes sniegšanas laiks var mainīties atkarībā no jūsu pieprasījumam piemērojamajiem tiesību aktiem un noteikumiem, un noteiktos apstākļos mums var būt tiesības sniegt atbildi ilgākā laika posmā. Mēs izpildīsim jūsu pieprasījumu tādā apmērā, kā to pieprasa piemērojamie tiesību akti.

Dažādās jurisdikcijās saskaņā ar vietējiem tiesību aktiem jums var būt pieejamas arī papildu tiesības. Šīs tiesības ir pieejamas, izmantojot iepriekš norādītos līdzekļus.

SAZIŅA AR MUMS

Ja jums ir kāds jautājums vai vēlaties izteikt sūdzību par to, kā apstrādājam jūsu personas informāciju, lūdzam vaicājumu iesniegt rakstiski. Mēs izskatīsim jūsu vaicājumu un vairākumā gadījumu atbildēsim rakstiskā formā 30 dienu laikā pēc saņemšanas. Varat arī sazināties ar mums, tostarp ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu, rakstot uz e-pasta adresi wuprivacy@westernunion.com.

Lai sazinātos ar mums, izmantojot bezmaksas vai vietējo tālruņa numuru, piemērojamās Western Union tīmekļa lapas kājenē noklikšķiniet uz saites “Saziņa ar mums”, lai atrastu uz konkrēto reģionu attiecināmo kontaktinformāciju.

IZMAIŅAS

Mēs paturam tiesības modificēt šo Globālo paziņojumu par konfidencialitāti. Pēc labojumu veikšanas šajā Tīmekļa vietnē tiks publicēti atjaunināti paziņojumi par konfidencialitāti. Apmeklējot vietni, ir ieteicams pārskatīt šo Globālo paziņojumu par konfidencialitāti, lai iegūtu jaunāko paziņojuma versiju.

PRIVĀTUMA PAZIŅOJUMS ASV PILSOŅIEM (TOSTARP KALIFORNIJAS IEDZĪVOTĀJIEM)

Patērētājus ASV, tostarp Kalifornijā, Nevadā, Ziemeļdakotā un Vermontā, lūdzam skatīt šo saiti: Western Union privātuma paziņojums.

Kalifornijas iedzīvotājus lūdzam skatīt šī Globālā paziņojuma par konfidencialitāti pielikumu Kalifornijas iedzīvotājiem.

PRIVĀTUMA PAZIŅOJUMS MEKSIKAS PILSOŅIEM
PRIVĀTUMA PAZIŅOJUMS BRAZĪLIJAS PILSOŅIEM
PRIVĀTUMA PAZIŅOJUMS JAPĀNAS PILSOŅIEM

Attiecībā uz patērētājiem, kuru mītnes valsts ir Japāna, neatkarīgi no visiem pārējiem noteikumiem šajā Globālajā paziņojumā par konfidencialitāti mēs apstrādāsim jūsu Japānas personas identifikācijas numuru (“Mans numurs”) un tā atbalstošos dokumentos saskaņā ar visiem piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem, kā aprakstīts šajā sadaļā.

Mēs apkopojam jūsu numuru “Mans numurs” un mūsu piešķirtos atbalstošos dokumentus tikai tādēļ, lai apstiprinātu jūsu numuru “Mans numurs” atbilstoši prasībām Likumā par aizjūras bankas pārskaitījumu paziņojumu iesniegšanu nolūkā nodrošināt pienācīgu aplikšanu ar vietējiem nodokļiem Japānā (1997. gada Likums Nr. 110 ar labojumiem).

WESTERN UNION OFICIĀLIE UZŅĒMUMI

Western Union oficiālo uzņēmumu saraksts ir redzams šeit: “WESTERN UNION OFICIĀLIE UZŅĒMUMI”.

VIETĒJIE LICENCĒŠANAS UZŅĒMUMI, KAS NAV FILIĀLES

Western Union vietējo licencēšanas uzņēmumu saraksts ir pieejams šeit: “WESTERN UNION VIETĒJĀS LICENCĒŠANAS SUBJEKTI.”