„WESTERN UNION“ PASAULINIS PRIVATUMO PAREIŠKIMAS

Atnaujinta 2021 m. lapkričio 1 d.

„Western Union Company“, mūsų patronuojamosios įmonės ir filialai (toliau – „Western Union“ arba „mes“) rūpinasi jūsų privatumu ir yra įsipareigoję tvarkyti jūsų asmeninę informaciją pagal sąžiningą informacijos praktiką ir taikomus duomenų apsaugos įstatymus, kad suteiktų jums kuo geresnį aptarnavimą. Vietinių „Western Union“ įmonių sąrašą galite rasti šio Pasaulinio privatumo pareiškimo skyriuje „WESTERN UNION“ ĮMONĖS“.

ŠIO PASAULINIO PRIVATUMO PAREIŠKIMO TAIKYMO SRITIS

„Western Union“ darbuotojai yra įsipareigoję padėti savo klientams perkelti pinigus, kad jie galėtų atlikti gerus darbus. Šis įsipareigojimas mūsų klientams apima tinkamą jų asmeninės informacijos tvarkymą.

Mūsų Pasaulinio privatumo pareiškimo tikslas – paaiškinti, kaip mes renkame, naudojame, laikome, saugome, atskleidžiame ir bendriname jūsų asmeninę informaciją, kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis per svetainę, mažmeninėje prekyboje ir per mobiliąją programą, taip pat nurodyti, kokius informacijos rinkimo ir naudojimo būdus jūs galite rinktis.

„WESTERN UNION“ RENKAMA ASMENINĖ INFORMACIJA

Kai naudojatės mūsų pinigų pervedimo ar kitomis mokėjimo paslaugomis, atidarote ir naudojate banko sąskaitą mūsų įmonėje, susisiekiate su mumis, naudojatės mūsų svetainėmis ar programomis arba prisijungiate prie mūsų lojalumo programų (toliau bendrai – Paslaugos), mes renkame jūsų asmeninę informaciją ir galime ją naudoti kartu su kita informacija, surinkta ar sukurta mums su jumis bendraujant. Mes renkame įvairią jūsų asmeninę informaciją, įskaitant:

 • pagrindinę asmeninę informaciją, pvz., jūsų vardą, pavardę, kontaktinę informaciją (pvz., pašto adresą, el. pašto adresą, telefono numerį), nuotrauką ar kitą jūsų atvaizdą (jei tokius pateikėte), gimimo vietą, gimimo datą, lytį, pilietybę, profesiją, šeimyninę padėtį ir valstybinius bei nacionalinius tapatybės nustatymo kodus ir kartu pateikiamus dokumentus;
 • finansinę ir operacijų informaciją, pvz., jūsų pinigų pervedimus, mokėjimus, indėlius ir lėšų šaltinį / paskirties vietą, informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų Paslaugomis, kredito ir banko informaciją ir informaciją apie darbdavį;
 • gavėjų, kuriems siunčiate arba iš kurių prašote ar gaunate pinigų arba su kuriais kitais būdais pasirenkate sudaryti sandorį naudodamiesi Paslaugomis, vardą ir kontaktinę informaciją;
 • techninę informaciją, pvz., apie prieglobą, iš kurios jūs gaunate prieigą prie interneto, jūsų kompiuterio IP adresą arba įrenginio ID, geografinę vietovę (jei įjungta), informaciją apie jūsų įrenginį (pvz., įrenginio savybes, nustatymus, programas, saugojimo ir naudojimo informaciją), mobiliąją programą, naršyklę ir operacinės sistemos programinę įrangą, socialinį profilį ir tinklo informaciją, datą ir laiką, kai apsilankote mūsų interneto svetainėse, ir svetainės, iš kurios jūs patenkate į mūsų svetainę, adresą. Mes renkame asmeninę informaciją apie jūsų veiklą internete, kaip nurodyta tolesniame skyriuje „INTERNETO TECHNOLOGIJOS“;
 • neskelbtiną arba specialių kategorijų informaciją, pvz., biometrinę informaciją, naudojamą jūsų tapatybei unikaliai nustatyti (pvz, pirštų atspaudai ar veido atpažinimas), arba informaciją apie teistumą.  Šiuos duomenis saugosime tik tada, kai to prireiks jums teikiamų Paslaugų tikslais, kai duomenis tvarkome siekdami esminio viešojo intereso, kai turime teisinę prievolę arba kai leidote mums tai daryti;
 • jei atliekate susiejimą arba prisijungiate prie „Western Union“ svetainių ar mobiliųjų programų naudodamiesi trečiųjų šalių paslaugomis (pvz., „Google“ ir „Facebook“), jūs nurodote paslaugai siųsti mums tokią informaciją, kaip jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas, profilio nuotrauka ir kita informacija, kurią valdo ta paslauga arba kurią leidote teikti tos paslaugos privatumo nustatymuose.
KAIP „WESTERN UNION“ RENKA ASMENINĘ INFORMACIJĄ

„Western Union“ renka jūsų asmeninę informaciją šiais būdais:

 • informaciją, kurią pateikiate mums asmeniškai, internetu arba per mūsų mobiliąją programą, įskaitant operacijų formas, registracijas norint naudoti mūsų banko sąskaitas ar lojalumo programas, bendravimą su „Western Union“ agentais ir verslo partneriais;
 • informaciją, kurią teikiate mums, kai teikiame klientų aptarnavimo paslaugas ar konsultacijas, įskaitant per el. paštą, įprastus laiškus, skambučių centrus ar tiesioginį pokalbį;
 • informaciją, kurią kiti gali pateikti apie jus naudodamiesi mūsų Paslaugomis;
 • informaciją, kurią sužinome apie jus, kai naudojatės mūsų Paslaugomis;
 • automatinėmis priemonėmis, pvz., ryšių protokolais, el. pašto žinutėmis, slapukais ir panašiomis INTERNETO TECHNOLOGIJOMIS;
 • per mūsų tiekėjus, sukčiavimo rizikos valdymo įmones, teisėsaugos institucijas, komercinius ir viešuosius duomenų šaltinius ir kitus teisėtus trečiųjų šalių duomenų šaltinius, kuriuos naudojame norėdami papildyti savo klientų informaciją;
 • per socialinę žiniasklaidą;
 • per jūsų susidomėjimą „Western Union“ reklama, kuri pateikiama trečiųjų šalių svetainėse.
KAIP „WESTERN UNION“ SAUGO JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ

Esame įsipareigoję užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą.  Naudojame organizacines, technines ir administracines saugumo priemones, kurios atitinka galiojančius vyriausybės įstatymus ir kitus teisės aktus, siekdami apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Taip pat stengiamės užtikrinti, kad mūsų tvarkomą asmeninę informaciją galėtų pasiekti tik mūsų darbuotojai, agentai ir atstovai, kurie verslo tikslais turi ją žinoti. Nepaisant mūsų pastangų, trečiosios šalys gali neteisėtai perimti arba pasiekti jūsų asmeninę informaciją.

INTERNETO TECHNOLOGIJOS

Naudojame interneto technologijas, pvz., slapukus, žymas ir žiniatinklio indikatorius, savo svetainėse, mobiliosiose programose arba jums apsilankius trečiosios šalies svetainėje, kur teikiame internetines Paslaugas įvairiais tikslais, be kita ko, nurodytais skyriuje „KAIP „WESTERN UNION“ NAUDOJA SURINKTĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukus, spustelėkite atitinkamo „Western Union“ tinklalapio poraštėje esančią nuorodą „Slapukų informacija“. Tam tikruose regionuose suteikėme galimybę vartotojui valdyti slapukus mūsų svetainėse. Jei įmanoma, skaitysime ar rašysime slapukus tik atsižvelgdami į jūsų nuostatas.

Galime pasitelkti trečiąsias šalis, kad pateiktume jums suasmenintus skelbimus, kai naršote internete. Paprastai galite atsisakyti gauti suasmenintus skelbimus iš trečiųjų šalių reklamuotojų ir skelbimų tinklų, kurie yra „Network Advertising Initiative“ (NAI) nariai arba kurie laikosi „Digital Advertising Alliance“ (DAA) internetinio reklamavimo pagal elgesį principų, susijusių su savaiminiu reguliavimu (angl. „Self-Regulatory Principles for Online Behavioral Advertising“), apsilankę skelbimų atsisakymo puslapiuose NAI ir DAA svetainėse.

Do Not Track (DNT) yra pasirinktinis naršyklės nustatymas, leidžiantis pareikšti savo pageidavimus dėl reklamuotojų ir kitų trečiųjų šalių sekimo. Į DNT signalus mes neatsakome.

KAIP „WESTERN UNION“ NAUDOJA SURINKTĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ

Surinktą asmeninę informaciją naudojame toliau nurodytais komerciniais tikslais. Jei pateiksite ne visą asmeninę informaciją, tai gali turėti įtakos mūsų galimybei teikti jums Paslaugas.

 • Paslaugų teikimas: padėti teikti Paslaugas ir pagalbą jums, gauti pagal asmeninius jūsų poreikius pritaikytas funkcijas, atlikti operacijas bei pasiekti paskyros informaciją, taip pat susieti savo asmeninę informaciją, kai naudojatės keliomis Paslaugomis (pvz., kai sukuriate WU+ paskyrą, kad susietumėte ją su savo lojalumo programos informacija arba operacijomis, kurias atlikote prieš sukurdami WU+ paskyrą).
 • Duomenų perdavimas: susisiekti su jumis ir pateikti informaciją, susijusią su jūsų naudojamomis Paslaugomis arba lojalumo programomis, kuriose dalyvaujate, atsakyti į klausimus ar atsakyti į kitas užklausas, kurias siunčiate mūsų klientų aptarnavimo komandoms, arba teikti jums skelbimus pagal jūsų pageidavimus.
 • Autentifikavimas: atpažinti jus ir leisti jums likti prisijungusiems, kai naudojatės Paslaugomis, iš naujo neįvedant slaptažodžio.
 • Analizė: Norėdami atlikti klientų supratimo analizę, pagerindami jų patirtį.
 • Žiniatinklio srauto analizė: nustatyti, ar į „Western Union“ svetainę jus nukreipė internetinis skelbimas, partneris ar filialas, ar spustelėjote skelbimą ar nuorodą vienoje iš mūsų svetainių.
 • Reklamavimas: Norėdami pateikti jus dominančią informaciją apie ne „Western Union“ svetaines ir programas.
 • Akcijų analizė: Norėdami geriau suprasti mūsų reklaminių kampanijų efektyvumą ir tai, ar paskatinti mūsų reklaminių pranešimų ėmėtės kokių nors veiksmų.
 • Sukčiavimo, finansinių nusikaltimų (įskaitant pinigų plovimą) ir kitos neteisėtos veiklos prevencija: skatinti saugumą, sumažinti finansinę riziką ir kovoti su sukčiavimu mūsų Paslaugose ir, jei reikia, užtikrinti mūsų atitikties procesų, kuriais siekiama užkirsti kelią tokiai nusikalstamai veikai, veiksmingumą.
TEISĖTI PAGRINDAI, KURIAIS REMDAMIESI NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ

Galime naudoti asmeninę informaciją, kaip paaiškinta kitose šio Pareiškimo dalyse, remdamasi toliau nurodytais teisėtais pagrindais.

 • Jūsų asmeninę informaciją naudojame teikdami jums Paslaugas: tai apima asmeninės informacijos, reikalingos teikiant banko paslaugas (kai atidarote WU+ sąskaitą), atliekant pinigų pervedimus, teikiant mokėjimo paslaugas, naudojant išankstinio mokėjimo korteles ar lojalumo programas, naudojimą. Šią informaciją galime naudoti vykdydami sutarties su jumis sąlygas arba imdamiesi veiksmų, susijusių su sutarties sudarymu dėl anksčiau paminėtų ar bet kokių kitų „Western Union“ produktų ar paslaugų.
 • Jūsų asmeninę informaciją naudojame teisėtais verslo tikslais, kai šie teisėti verslo tikslai neviršija asmenų, kurių duomenis tvarkome, teisių ir laisvių: tai apima asmeninės informacijos naudojimą siekiant išanalizuoti ir patobulinti mūsų produktus, vietas, paslaugas, operacijas, svetainės veikimą ir jūsų klientų patirtį, taip pat siekiant apskaičiuoti rinkodaros investicijų grąžą ir pasitenkinimą prekės ženklu. Informacija gali būti naudojama atliekant rinkos tyrimų suvestines. Be to, asmeninę informaciją naudojame norėdami pagerinti kliento paslaugas ir padėti apsaugoti bei integruoti jūsų technologijas, sistemas ir paslaugas. Tai taip pat gali apimti sukčiavimo, pinigų plovimo ir kitos neteisėtos veiklos prevenciją arba teisinio ieškinio pateikimą ar gynimą.
 • Jūsų asmeninę informaciją naudojame teisiniais ir įstatymų laikymosi tikslais: tuo tikslu naudojame asmeninę informaciją, reikalingą laikantis teisinių aktų ir reglamentų, susijusių su kova su pinigų plovimu, kova su terorizmo finansavimu ir kitais finansiniais reglamentais, sukčiavimo ir vagysčių atvejų aptikimu, apsauga ir kaltinimų pateikimu, taip pat apsauga nuo neteisėto ar draudžiamo mūsų Paslaugų naudojimo arba neteisėtos veiklos ir pasaulinės atitikties programos vykdymu. Be to, tai gali apimti „Western Union“ ir kitų objektų teisių ir pretenzijų kūrimą, vykdymą ar gynimą, taip pat atitikties problemų stebėjimą ir pranešimą apie jas. Toliau tai gali apimti jūsų asmeninės informacijos naudojimą siekiant patvirtinti ir autentifikuoti jūsų tapatybę bei tai darant naudotis trečiųjų šalių paslaugomis.
 • Asmeninę informaciją galime apdoroti remdamiesi turiniu, išdėstytu šiame patvirtinime Tai apima sutikimą gauti rinkodaros pranešimus, kad jūsų WU+ profilis būtų matomas kitiems arba jei kitaip reikalaujama pagal galiojančius įstatymus. Jei prašysime jūsų sutikimo, informuosime jus apie numatytus tikslus, dėl kurių bus tvarkoma jūsų informacija.
 • Pranešime, kai reikės informacijos teikiant jums prašomas Paslaugas arba kai to bus reikalaujama pagal įstatymą. Tam tikrais atvejais, pvz., vykdant pinigų perlaidos ir banko paslaugas, mums gali nepavyksti suteikti jums Paslaugų, jei nepateiksite asmeninės informacijos.
KAIP „WESTERN UNION“ REKLAMUOJA PASLAUGAS KLIENTAMS

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, informuosime apie pasiūlymus, akcijas ir naujienas, susijusias su mūsų produktais ir Paslaugomis. Tai gali apimti pasiūlymus el. paštu, telefonu, įprastu paštu, SMS, per socialinius tinklus ir kitus komunikacijos ar skaitmeninius kanalus.

Bet kuriuo metu galite atsisakyti rinkodaros pranešimų. Jei iš mūsų nenorėsite gauti su rinkodara susijusios informacijos, galite jos atsisakyti vykdydami atitinkamos elektroninės komunikacijos instrukcijas arba susisiekę su mumis, kaip aprašyta skyriuje „SUSISIEKITE SU MUMIS“.

Atminkite, kad atsisakius gauti su rinkodara susijusią informaciją, vis dar galime siųsti jums svarbią informaciją, susijusią su paslaugomis, administravimu ar operacijomis.

IŠ VAIKŲ GAUNAMA INFORMACIJA

Savo Paslaugų ir produktų neteikiame jaunesniems nei 18 m. vaikams. Sąmoningai nerenkame ir nesaugome jaunesnių nei 18 m. asmenų informacijos iš mažmeninės prekybos vietų, svetainių ar mobiliųjų programų.

IŠORINĖS INTERNETO SVETAINĖS

Mūsų svetainės gali būti susietos su trečiųjų šalių svetainėmis. Neperžiūrėjome, nekontroliuojame ir nesame atsakingi už turinį ar privatumo praktiką, naudojamą svetainėse, kuriose pateikiamos nuorodos į mūsų svetaines arba iš jų. Neprisiimame atsakomybės už bet kurią iš šių svetainių, jų turinį ar privatumo politiką. Nepatvirtiname trečiųjų šalių interneto svetainių ir nesuteikiame jokios garantijos dėl bet kokios informacijos, programinės įrangos arba kitų produktų ar medžiagų, kurias galite jose rasti, ar dėl naudojimosi jomis pasekmių.

SU KUO „WESTERN UNION“ BENDRINA JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ

Siekdami įvairių šiame Pareiškime nurodytų tikslų, galime toliau nurodytų tipų organizacijoms ir šalims atskleisti atitinkamą asmeninę informaciją, įskaitant, be kita ko, jūsų vardą ir pavardę, kontaktinę informaciją, nacionalinį tapatybės nustatymo kodą ir (arba) susijusius dokumentus, kliento ID numerį, adresą, operacijos duomenis ir šablonus bei banko sąskaitos informaciją:

 • „Western Union“ grupės įmonėms ir filialams, įskaitant išvardytuosius skyriuje „WESTERN UNION“ ĮMONĖS“;
 • Būtino vietinių pervedimų licencijavimo įmonėms, susijusioms su operacija, įskaitant išvardytąsias skyriuje: „NE PARTNERIŲ VIETINĖS LICENCIJAVIMO ĮMONĖS“;
 • mūsų agentams arba verslo partneriams, kurie padeda atlikti pinigų pervedimo ar mokėjimo operacijas arba konkrečias Paslaugas, kurių prašote;
 • paslaugų teikėjams, mokėjimų tvarkytojams, bankams partneriams ir duomenų tvarkytojams, kurie sudarė sutartis dėl verslo ir klientų paslaugų teikimo;
 • paslaugų teikėjams, remiantis jūsų sutikimu, kai taikytina, įskaitant tuos teikėjus, kurie teikia rinkodaros paslaugas, reklamos paslaugas, pirkimo paslaugas, susijusias su mūsų lojalumo programomis, ir klientų pasitenkinimo bei rinkos tyrimų paslaugas mūsų vardu. Toks bendrinimas gali apimti bendrinimą su trečiosiomis šalimis (pvz., socialinės žiniasklaidos įmonėmis), kad būtų sudarytos palankesnės sąlygos aktualesnei ir tikslingesnei reklamai;
 • paslaugų teikėjams ir duomenų tvarkytojams, kurie sudarė sutartis, kad padėtų mums patvirtinti jūsų pateiktos informacijos tikslumą, nustatyti jūsų tapatybę ir valdyti su saugumu, sukčiavimu ir tapatybe susijusią riziką;
 • trečiosioms šalims, kurioms leidote naudotis savo paskyra ir (arba) savo paskyros informacija, kad jos galėtų jums teikti Paslaugas, pvz., paskyros informacijos paslaugų teikėjams ir mokėjimo inicijavimo paslaugų teikėjams. Jei esate Paslaugos, kurioje galima naudoti viešą profilį, klientas, galite pasirinkti padaryti savo profilį viešai matomą. Tai gali apimti ribotos asmeninės informacijos, pvz., vardo ir pavardės, jūsų nuotraukos, naudojamos paskyros valiutos ir fakto, kad esate klientas, bendrinimą. Be to, jei esate WU+ klientas, kiti WU+ klientai taip pat gali rasti jus pagal jūsų telefono numerį ir naudoti QR kodą, kurį galite pateikti, kad sudarytų sandorius su jumis.

Mes galime perduoti turimą asmeninę informaciją parduodami arba perduodami visą savo verslą arba jo dalį. Taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją pasauliniu mastu, kaip reikalaujama arba leidžiama pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus, reguliavimo ir finansų institucijoms, teisėsaugos institucijoms, teismams, vyriausybėms ar vyriausybinėms agentūroms, siekiant laikytis atitikties ir teisinių įsipareigojimus, bei užtikrinti arba apginti „Western Union“ ar kitų teises ir interesus.

TARPTAUTINIAI ASMENINĖS INFORMACIJOS PERDAVIMAI

Perduodame jūsų asmeninę informaciją šalims, esančioms ne valstybėje, kurioje duomenys buvo surinkti, įskaitant, bet neapsiribojant, JAV, kaip leidžia ar reikalauja galiojantys įstatymai, reguliavimo institucijos, teisėsaugos institucijos ir vyriausybinės agentūros. Be to, kai siunčiate ar gaunate pinigus į kitą šalį ar iš jos, mes taip pat turime dalytis kai kuria jūsų asmenine informacija su ta šalimi, kaip reikalaujama arba leidžiama pagal įstatymus. Perduodame tam tikrą jūsų asmeninę informaciją į mūsų duomenų centrus JAV arba regione, kaip reikalauja vietos įstatymai, ir tvarkome ją, kad įvykdytume teisinius ir atitikimo įsipareigojimus, taikomus mūsų Paslaugoms. Taip pat saugome tam tikrą asmeninę informaciją, kurią renkame, remdamiesi jūsų rinkodaros pasirinkimais mūsų JAV duomenų centre. Naudodamiesi Paslaugomis, jūs pripažįstate, kad tokia informacija gali būti perduodama už jūsų gyvenamosios šalies ribų.

PERDAVIMAI IŠ EEE, JK IR ŠVEICARIJOS

Asmeninė informacija, perduota valstybėms už EEE, JK ir Šveicarijos ribų, kur Europos Komisija nenustatė tinkamos apsaugos, bus saugoma pagal atitinkamas standartines sutartines nuostatas arba kitus ES patvirtintus mechanizmus, kaip to reikalauja įstatymai.

ASMENINĖS INFORMACIJOS SAUGOJIMAS

Jūsų asmeninė informacija bus saugoma atsižvelgiant į laikotarpius, nustatytus reglamentuose, kurie taikomi finansinėms operacijoms ir paskyroms, įskaitant kovą su pinigų plovimu, kovą su terorizmo finansavimu ir kitus mums taikomus įstatymus. Priešingu atveju, mes saugosime jūsų informaciją tik, jei to reikės konkretiems tikslams, dėl kurių ji buvo surinkta, arba siekiant išspręsti bet kokią užklausą, kurią galite pateikti. Taikome duomenų minimizavimo principus ir siekiame, kad informacija būtų saugoma ne ilgiau, nei tai būtina norint pasiekti tikslą (-us), kuriam (-iems) ji buvo gauta.

ASMENINĖS INFORMACIJOS PERŽIŪRA, IŠTRYNIMAS IR KOREGAVIMAS BEI PASIRINKIMO KEITIMAS

Jūs turite teisę žinoti, ar tvarkome jūsų asmeninę informaciją, ir paprašyti nemokamai gauti savo informacijos kopiją. Jūs turite teisę prašyti tam tikros informacijos, kurią mums pateikėte, struktūrizuotos ir kompiuterinės kopijos. Jei prašymas yra akivaizdžiai nepagrįstas arba per didelis, mes galime paprašyti pagrįsto mokesčio už informacijos pateikimą arba nevykdyti jūsų prašymo. Jei naudojatės mūsų Paslaugomis internetu arba mobiliojoje programoje, galite bet kada prisijungti prie savo paskyros, kad pasiektumėte savo išrašus, operacijų informaciją ir tam tikrą asmeninę informaciją.

Jūsų turite teisę atsisakyti mūsų siunčiamų rinkodaros pranešimų. Jūs turite teisę prašyti mūsų ištaisyti informaciją apie jus, kuri yra neišsami, netiksli ar pasenusi. Jūs turite teisę prašyti ištrinti tam tikrą informaciją apie jus, apriboti tam tikrą su jumis susijusios informacijos naudojimą, taip pat prieštarauti jos naudojimui. Kai mes tvarkome asmeninę informaciją, pagrįstą jūsų sutikimu, jūs galite atsiimti savo sutikimą, jei tai leidžia taikomi įstatymai. Jei užsiregistravote westernunion.com kaip skaitmeninių pinigų pervedimų paslaugų naudotojas, taip pat galite apsilankyti westernunion.com ir redaguoti savo profilio nustatymus, kad pakeistumėte rinkodaros komunikacijos ir trečiųjų šalių duomenų bendrinimo nuostatas.  Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą atitinkamai duomenų apsaugos kontrolės arba priežiūros institucijai apie tai, kaip mes tvarkome jūsų asmeninius duomenis. Gavę užklausą, galime paprašyti jūsų papildomos informacijos tapatybės patvirtinimo ir saugumo užtikrinimo tikslais, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją. Kai kuriais atvejais galime atsisakyti imtis veiksmų arba galime apriboti jūsų teises tiek, kiek leidžiama pagal taikytiną teisę. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, apsilankykite svetainėje https://wuprod.service-now.com/wu_privacy arba susisiekite su „Western Union“ naudodami skyriuje „SUSISIEKITE SU MUMIS“ pateiktus duomenis. Mes stengsimės atsakyti į jūsų užklausą per 30 dienų, tačiau atsakymo laikas gali skirtis priklausomai nuo jūsų prašymui taikomų įstatymų ir kitų teisės aktų, ir tam tikromis aplinkybėmis mes galime turėti teisę pratęsti šį laikotarpį. Mes vykdysime jūsų prašymą, atsižvelgdami į taikytiną teisę.

Įvairiose jurisdikcijose pagal vietinius įstatymus taip pat gali būti suteikiamos papildomos teisės. Jomis galima pasinaudoti anksčiau nurodytais būdais.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Klausimą ar skundą dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją, prašome pateikti raštu. Mes išnagrinėsime užklausą ir atsakysime jums raštu per 30 dienų nuo jos gavimo. Taip pat galite susisiekti su mumis ir mūsų Duomenų apsaugos pareigūnu adresu wuprivacy@westernunion.com.

Norėdami susisiekti su mumis nemokamu arba vietiniu telefono numeriu, spustelėkite atitinkamo „Western Union“ tinklalapio poraštėje esančią nuorodą „Susisiekite su mumis“, kad rastumėte savo regiono kontaktinę informaciją.

PAKEITIMAI

Pasiliekame teisę keisti šį Pasaulinį privatumo pareiškimą. Atnaujintas Privatumo pareiškimas bus paskelbtas šioje svetainėje, kai tik bus atlikti pakeitimai. Rekomenduojame peržiūrėti šį Pasaulinį privatumo pareiškimą, kai lankotės mūsų interneto svetainėje, kad susipažintumėte su atnaujinta jo versija.

JAV PILIEČIŲ (ĮSKAITANT KALIFORNIJOS GYVENTOJUS) PRIVATUMO PRANEŠIMAS

Klientų iš JAV, įskaitant Vermontą, Kaliforniją, Šiaurės Dakotą, Teksasą ir Nevadą, prašoma naudoti šią „Western Union“ privatumo pranešimo nuorodą.

Kalifornijos gyventojai kviečiami susipažinti su Kalifornijos gyventojams skirtu šio Pasaulinio privatumo pareiškimo priedu.

MEKSIKOS PILIEČIŲ PRIVATUMO PRANEŠIMAS
BRAZILIJOS PILIEČIŲ PRIVATUMO PRANEŠIMAS
JAPONIJOS PILIEČIŲ PRIVATUMO PRANEŠIMAS

Nepaisydami jokių kitų šiame Pasauliniame privatumo pareiškime esančių nuostatų, Japonijoje gyvenančio kliento asmens identifikavimo numerį (toliau – Mano numeris) ir jį patvirtinančius dokumentus tvarkysime laikydamiesi visų taikomų įstatymų ir taisyklių, kaip aprašyta šiame skyriuje.

Renkame jūsų Mano numerį ir patvirtinančius dokumentus, kuriuos nurodėme tik tam, kad patvirtintume Mano numerį, kaip reikalaujama pagal Aktą dėl pareiškimo apie pervedimus užsienyje pateikimo siekiant užtikrinti tinkamus vidaus mokesčius Japonijoje (Aktas Nr. 110 of 1997, su pakeitimais).

„WESTERN UNION“ ĮMONĖS

„Western Union“ įmonių sąrašą galite rasti čia: „WESTERN UNION ĮMONĖS.

NE PARTNERIŲ VIETINĖS LICENCIJAVIMO ĮMONĖS

„Western Union“ vietinių licencijavimo įmonių sąrašą galite rasti čia: „WESTERN UNION VIETINĖS LICENCIJAVIMO ĮMONĖS“.