Szybki przekaz do Chin? Skorzystaj z Alipay.

pieniądze By Ruta Kuleseviciute Mar 25, 2021

Wysyłanie pieniędzy do Chin stało się prostsze. Teraz możesz wybrać Alipay jako opcję odbioru, aby szybko i pewnie przesyłać pieniądze rodzinie i przyjaciołom w Chinach.do

Z Alipay możesz wysłać pieniądze przez Internet – na stronie WU.com lub przez łatwą w obsłudze aplikację do przekazów pieniężnych Western Union®.

Nadawaj przekazy przez mobilny portfel1 Alipay w Chinach i ciesz się łatwością i wygodą przesyłania pieniędzy, jaką zapewnia Western Union.

 

Czym jest Alipay?

Alipay to jedna z największych na świecie platform do płatności mobilnych. Korzystając z Alipay można połączyć swój rachunek bankowy z kontem Alipay i dokonywać przekazów bezpośrednio z mobilnego portfela1. We współpracy z Alipay, Western Union umożliwia teraz klientom wysyłanie pieniędzy przez Internet bezpośrednio do bliskich w Chinach poprzez mobilne portfele1 Alipay.

 

Dlaczego warto wysyłać pieniądze z Alipay?

Przekaz pieniężny za pośrednictwem mobilnego portfela1 Alipay to kolejny bezpieczny sposób na przesłanie pieniędzy rodzinie i przyjaciołom w Chinach. Wysyłając przekaz przez Alipay:

  • wysyłasz pieniądze bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy powiązane z wirtualnym portfelem Alipay1;
  • wysyłasz pieniądze bezpiecznie przez platformę płatniczą, z której korzysta ponad miliard osób na całym świecie.

Nadaj swój pierwszy przekaz przez Alipay na stronie WU.com lub wyślij pieniądze kilkoma stuknięciami w aplikacji Western Union®.

 

Jak wysłać pieniądze przez Internet z Alipay?

Przesyłanie pieniędzy przez Alipay jest szybkie i proste. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami i nadaj pierwszy przekaz na mobilny portfel1 Alipay już teraz.

1. Odwiedź stronę WU.com lub pobierz naszą aplikację do przekazów pieniężnych.

Przekazów pieniężnych przez Alipay można dokonywać na stronie WU.com oraz w wygodnej aplikacji Western Union®. Wystarczy tylko zarejestrować profilu użytkownika i zalogować się.

2. Wybierz kraj odbiorcy i kwotę pieniędzy, jaką chcesz nadać.

Wybierz Chiny jako kraj odbiorcy i kwotę pieniędzy, jaką chcesz nadać. Zanim prześlesz środki przez mobilny portfel1 Alipay, nie zapomnij sprawdzić opłat2 za przekaz.

3. Wybierz metodę płatności.

Wybierz mobilny portfel1 Alipay jako opcję odbioru przekazu.

4. Podaj niezbędne dane odbiorcy.

Podaj imię i nazwisko odbiorcy oraz numer identyfikacyjny Alipay ID powiązany z jego kontem mobilnego portfela1 Alipay. Numer identyfikacyjny to numer telefonu odbiorcy zarejestrowany na koncie Alipay.

5. Wybierz cel swojego przekazu.

Po wprowadzeniu niezbędnych danych odbiorcy wybierz cel przekazu pieniężnego.

6. Potwierdź i zapłać.

Potwierdź i zapłać, aby dokończyć przekaz przez Internet. Pieniądze zostaną wypłacone na rachunek bankowy odbiorcy powiązany z mobilnym portfelem1 Alipay.

Więcej o przekazach pieniężnych przez mobilny portfel1 Alipay można przeczytać tutaj.

Sprawdź pozostałe metody opłacania przekazu nadawanego przez Internet do Chin z Western Union. Na stronie WU.com oraz w aplikacji do przekazów pieniężnych Western Union® możesz wysyłać środki w sposób najwygodniejszy dla Ciebie i odbiorcy. Wysyłaj pieniądze online z Western Union tak, jak tylko chcesz.

1W przypadku transakcji mobilnych środki są wpłacane na konto mWallet odbiorcy w celu zasilenia konta powiązanego z jego numerem telefonu komórkowego. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty na rzecz osób trzecich, w tym taryfy za wysyłkę wiadomości SMS i przekroczenie limitu konta oraz opłaty za podjęcie gotówki. Informacje na temat ograniczeń można znaleźć w formularzu przekazu.

Grupa Ant Group, jej spółki zależne oraz marka Alipay (zwane dalej łącznie „Alipay”) nie posiadają licencji na świadczenie usług przekazów pieniężnych w Polsce. Alipay jest partnerem firmy Western Union, która posiada licencję na realizację przekazów pieniężnych na tym rynku, co ułatwia odbiór środków pieniężnych z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych Alipay na rynku docelowym.
2 Western Union czerpie również zyski z wymiany walut. Przy wyborze pośrednika do przekazu pieniędzy należy dokładnie porównać zarówno opłaty za przekaz, jak i kursy wymiany walut. Opłaty, kursy wymiany walut i podatki mogą się różnić w zależności od marki, kanału i lokalizacji w oparciu o szereg czynników. Opłaty i kursy mogą ulec zmianie bez powiadomienia.