Wysyłaj pieniądze online na konta bankowe w Nigerii

pieniądze By Ruta Kuleseviciute February 7, 2022

Wysyłaj pieniądze na konta bankowe w Nigerii

Planujesz wysłać pieniądze do znajomych i rodziny w Nigerii? Wypróbuj naszą usługę przekazu pieniężnego i wyślij pieniądze online bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy!

Możesz wysyłać pieniądze online do Nigerii, korzystając z aplikacji do przekazów pieniężnych Western Union® lub witryny WU.com

Wygodnie wysyłaj pieniądze online na konto bankowe odbiorcy w Nigerii z Western Union.

Dlaczego warto wysyłać pieniądze online na konto bankowe?

Wystarczy kilka stuknięć w aplikacji Western Union® lub w witrynie WU.com, aby szybko i łatwo wysłać pieniądze online na konta bankowe znajomych i rodziny z dowolnego miejsca na świecie.

Obojętne, czy jesteś w drodze czy w domu, wysyłaj pieniądze online, a zostaną one wpłacone bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy w Nigerii.

Wykonaj pierwszy przekaz online na konto bankowe w Nigerii przez WU.com lub wyślij pieniądze, korzystając z aplikacji Western Union®, jeszcze dziś.

Jak wysłać pieniądze online na konto bankowe w Nigerii?

Wysyłanie przekazów pieniężnych online na konta bankowe w Nigerii jest łatwe. Chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić? Po prostu wykonaj poniższe kroki i już teraz wyślij swój pierwszy przekaz online na konto bankowe w Nigerii!

1. Odwiedź WU.com lub pobierz naszą aplikację do przekazów pieniężnych.

Przekazy pieniężne online na konta bankowe są dostępne na WU.com, a także w naszej wygodnej aplikacji Western Union®. Nie zapomnij utworzyć profilu i się zalogować.

2. Wybierz kraj odbiorcy i kwotę, jaką chcesz wysłać.

Wybierz Nigerię jako kraj odbiorcy i kwotę, jaką chcesz przelać. Przed wysłaniem pieniędzy na konto bankowe nie zapomnij sprawdzić opłat za przekaz1.

3. Wybierz metodę wypłaty.

Aby wysłać pieniądze na konto bankowe, wybierz opcję „Konto bankowe” jako opcję odbioru.

4. Wybierz, w jaki sposób chcesz zapłacić za przekaz.

Wybierz sposób, w jaki chcesz zapłacić za przekaz na konto bankowe odbiorcy.

5. Podaj niezbędne dane odbiorcy.

Podaj imię i nazwisko odbiorcy oraz numer konta bankowego. Wprowadzając dane, upewnij się, że pełne imię i nazwisko odbiorcy oraz numer konta bankowego zostały wpisane poprawnie.

6. Określ cel przekazu.

Wybierz cel przekazu na konto bankowe po podaniu danych odbiorcy.

7. Potwierdź i zapłać.

Potwierdź i zapłać, aby zrealizować przekaz online. Pieniądze zostaną wypłacone na konto bankowe odbiorcy w Nigerii.

 

Aby dowiedzieć się więcej o wysyłaniu pieniędzy online na konta bankowe na całym świecie, kliknij tutaj.

Nie zapomnij sprawdzić innych opcji wypłaty dostępnych podczas wysyłania pieniędzy online do Nigerii.

W witrynie WU.com i za pośrednictwem aplikacji do przekazów pieniężnych Western Union® możesz wysyłać pieniądze online bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy do odbioru gotówkowego w ciągu kilku minut2 w ponad 4500 placówkach agencyjnych3. Możesz też przelać pieniądze bezpośrednio do portfela mobilnego2 odbiorcy.

Wysyłaj pieniądze online do Nigerii na WU.com lub w aplikacji do przekazów pieniężnych Western Union®, w najdogodniejszy dla Ciebie i odbiorcy sposób.


1 Firma Western Union czerpie również zyski z wymiany walut. Przy wyborze pośrednika do przekazu pieniędzy należy dokładnie porównać zarówno opłaty za przekaz, jak i kursy wymiany walut. Opłaty, kursy wymiany walut i podatki mogą się różnić w zależności od marki, kanału i lokalizacji w oparciu o szereg czynników. Opłaty i kursy mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

2 Środki mogą dotrzeć z opóźnieniem, a usługi mogą być niedostępne ze względu na określone warunki transakcji, w tym kwotę przekazu, kraj przeznaczenia, dostępność waluty, kwestie regulacyjne, wymogi identyfikacyjne, godziny otwarcia placówki agencyjnej, różne strefy czasowe lub wybór opcji opóźnionych. W przypadku transakcji mobilnych środki zostaną wpłacone na konto mWallet odbiorcy w celu zasilenia konta powiązanego z jego numerem telefonu komórkowego. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty na rzecz stron trzecich, w tym za wysyłanie wiadomości SMS, przekroczenie limitu konta lub podjęcie gotówki. W celu uzyskania informacji na temat ograniczeń sprawdź formularz przekazu.

3 Liczba placówek agencyjnych na dzień 30 września 2021 r.