Skip to main Content
 • Receiver
 • Payment
 • Review
 • Receipt

Privatumo patvirtinimas

Atnaujinta 2019 m. kovo 11 d.


„Western Union“, mūsų dukterinės įmonės ir filialai („Western Union“ arba „mes“) rūpinasi jūsų privatumu ir yra įsipareigoję tvarkyti jūsų asmeninę informaciją pagal sąžiningą informacijos praktiką ir taikomus duomenų apsaugos įstatymus, kad suteiktų jums kuo geresnį aptarnavimą. Vietinių „Western Union“ įmonių sąrašą rasite peržiūrėję skyrių „WESTERN UNION“ ĮMONĖS“.

Šiame pranešime apie privatumą aprašoma, kaip „Western Union“ renka, naudoja, saugo ir dalijasi jūsų asmenine informacija, kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis per svetainę, mažmeninėje prekyboje ir per mobiliąją programą, taip pat nurodoma kokius informacijos rinkimo ir naudojimo būdus jūs galite rinktis. Asmeninė informacija reiškia visą informaciją, susijusią su asmeniu, kurio tapatybė yra arba gali būti nustatyta.

Kai naudojatės mūsų paslaugomis, susisiekiate su mumis, naudojatės mūsų svetainėmis ar programomis arba prisijungiate prie mūsų lojalumo programų (bendrai vadinamų „Paslaugomis“), mes renkame jūsų asmeninę informaciją ir galime ją naudoti kartu su kita informacija, surinkta ar sukurta mūsų ryšių su jumis metu. Mes renkame įvairią jūsų asmeninę informaciją, įskaitant:

 • Kontaktinę informaciją, pvz., jūsų vardą, pavardę, pašto adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, gimimo datą, lytį, pilietybę, profesiją, šeiminę padėtį ir valstybinius bei nacionalinius tapatybės nustatymo kodus;
 • Informaciją apie sandorį, įskaitant jūsų pinigų perlaidas ir sąskaitų apmokėjimus;
 • Su verslu susijusią informaciją, kuri padeda mums teikti jums Paslaugas, pvz., narystę mūsų lojalumo programose, mūsų Paslaugų naudojimą, banko ir kreditingumo informaciją, leidimus susisiekti ar rinkodaros pasirinkimus;
 • Techninę informaciją, pvz., apie prieglobą, iš kurios jūs gaunate prieigą prie interneto, jūsų kompiuterio IP adresą arba prietaiso ID, geografinę vietovę (jei įjungta), informaciją apie jūsų įrenginį (pvz., įrenginio savybes, nustatymus, programas, saugojimo ir naudojimo informaciją), mobiliąją programą, naršyklę ir operacinės sistemos programinę įrangą, socialinį profilį ir tinklo informaciją, datą ir laiką, kai apsilankote mūsų interneto svetainėse, ir svetainės, iš kurios jūs patenkate į mūsų svetainę, adresą. Mes renkame asmeninę informaciją apie jūsų veiklą internete, kaip nurodyta tolesniame skyriuje „INTERNETO TECHNOLOGIJOS“.
 • Atitikties informaciją, įskaitant sukčiavimo prevenciją, tapatybės patikrinimą ir sankcijų patikras.

Jei norite atlikti pinigų perlaidą arba naudotis kitomis mokėjimo paslaugomis, privalote pateikti tam tikrą informaciją, kurios reikalauja „Western Union“, ir sudaryti mums galimybę laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų, susijusių su pinigų perlaida. Jei pateiksite ne visą asmeninę informaciją, tai gali turėti įtakos mūsų galimybei teikti jums Paslaugas. Tai gali apimti informaciją apie tapatybės nustatymo būdą, naudojamą operacijai siųsti ar gauti (kai to reikalauja įstatymai), įskaitant tapatybės nustatymo dokumentą arba jo kopiją, sandorių vykdymą, banko sąskaitą ir mokėjimo informaciją.

„Western Union“ renka jūsų asmeninę informaciją šiais būdais:

 • Per sandorio formas ir jūsų sąveiką su „Western Union“ Agentais ir partneriais;
 • Per internetines formas, registraciją lojalumo ir premijų programoms arba konkursams bei kitas mūsų siūlomas Paslaugas (kai kurias iš jų gali valdyti trečiosios šalys „Western Union“ vardu);
 • Teikiant klientų aptarnavimą ar konsultacijas, įskaitant per el. paštą, įprastus laiškus, skambučių centrus ar tiesioginį pokalbį;
 • Per mūsų Paslaugų palaikymo ir naujinimo procesą;
 • Per automatines priemones, pvz., ryšių protokolus, el. pašto žinutes, slapukus ir pan. INTERNETO TECHNOLOGIJOS;
 • Per mūsų mobiliąsias programas (kai kurias iš jų gali valdyti trečiosios šalys „Western Union“ vardu);
 • Per socialinę žiniasklaidą ar kitus viešus duomenų šaltinius; ir
 • Per jūsų susidomėjimą „Western Union“ reklama, kuri pateikiama trečiųjų šalių svetainėse.

Be asmeninės informacijos, kurią renkame iš jūsų, mes taip pat galime rinkti jūsų asmeninę informaciją iš asmens, kuriam siunčiate ir (arba) gaunate pinigus, taip pat iš mūsų Agentų, paslaugų teikėjų, verslo partnerių, tapatybės patvirtinimo įmonių, mokėjimų ir sukčiavimo rizikos valdymo įmonių, teisėsaugos institucijų ir komercinių bei viešųjų duomenų šaltinių.

Stengiamės naudoti pagrįstas organizacines, technines ir administracines saugumo priemones, kurios atitinka galiojančius vyriausybės įstatymus ir kitus teisės aktus, siekdami apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Mes taip pat stengiamės apriboti prieigą prie informacijos mūsų darbuotojams, Agentams ir atstovams, kuriems reikia ją žinoti. Tikriausiai žinote, kad, nepaisant mūsų pastangų, trečiosios šalys gali neteisėtai perimti arba gauti mums siunčiamą informaciją arba, apsimesdamos „Western Union“, gali jums nurodyti atskleisti jiems asmeninę informaciją.

Nedelsdami su mumis susisiekite pagal informaciją skyriuje „SUSISIEKITE SU MUMIS“, jei manote, kad „Western Union“ saugomai jūsų asmeninei informacijai gali kilti pavojus.

Naudojame interneto technologijas, pvz., slapukus, žymas ir žiniatinklio indikatorius, savo svetainėse, mobiliosiose programose arba jums apsilankius trečiosios šalies svetainėje, kuriai „Western Union“ teikia internetines Paslaugas įvairiems tikslams, įskaitant (bet neapsiribojant) pažymėtas skyriuje „KAIP „WESTERN UNION“ NAUDOJA SURINKTĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ“.

„Western Union“ suteikia vartotojui galimybę valdyti slapukus mūsų tinklalapiuose. Slapukus galime naudoti tik atsižvelgdami į jūsų pageidaujamą lygį. (Pastaba: slapukai, nustatyti prieš jums pakeičiant jūsų pageidaujamą lygį, yra saugomi jūsų kompiuteryje; norėdami juos pašalinti, žiūrėkite naršyklės nustatymus ir, jei reikia, naudokitės naršyklės funkcija „Pagalba“.) Jei jūsų naršyklė nepalaiko „JavaScript“, galite sužinoti apie mūsų svetainėse naudojamus slapukus ir valdyti slapukų naudojimą tik per žiniatinklio naršyklės nustatymus. Atminkite: jei savo naršyklėje išjungsite visus slapukus, bus apribotos šios svetainės funkcijos, o tai gali turėti įtakos galimybei atlikti operacijas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip „Western Union“ naudoja slapukus, rasite šiame saite: https://www.westernunion.com/dk/en/cookie-information.html

„Western Union“ surinktą asmeninę informaciją naudoja siekdama:

 • padėti teikti Paslaugas jums ir gauti pagal asmeninius jūsų poreikius pritaikytas funkcijas, atlikti operacijas bei pasiekti paskyros informaciją;
 • atpažinti jus ir leisti jums likti prisijungusiam (-iai) apsilankymo metu iš naujo neįvedant savo slaptažodžio;
 • atlikti klientų supratimo analizę, pagerinant jų patirtį;
 • nustatyti, ar atvykote į „Western Union“ iš skelbimo tinklalapyje ar partnerių svetainės;
 • pateikti jus dominančią informaciją apie ne „Western Union“ svetaines ir programas;
 • geriau suprasti mūsų reklaminių kampanijų efektyvumą ir tai, ar perskaitėte mūsų reklaminius pranešimus;
 • skatinti saugą, sumažinti finansinę riziką ir kovoti su sukčiavimo atvejais naudojant mūsų Paslaugas.

 

„Western Union“ gali naudoti asmeninę informaciją, kaip paaiškinta kitose šio patvirtinimo dalyse, remdamasi šiais teisės aktais:

 • Jūsų asmeninę informaciją naudojame teikdami jums paslaugas: tai apima asmeninė informacijos, kurios reikia atliekant pinigų perlaidas, vykdant mokėjimo paslaugas, pildant išankstinio mokėjimo korteles ar vykdant lojalumo programas, naudojimą. Šią informaciją galime naudoti vykdydami sutarties su jumis sąlygas arba imdamiesi veiksmų, susijusių su sutarties sudarymu dėl anksčiau paminėtų ar bet kokių kitų „Western Union“ produktų ar paslaugų.
 • Jūsų asmeninę informaciją naudojame teisėtais verslo tikslais: tai apima asmeninės informacijos naudojimą siekiant išanalizuoti ir patobulinti mūsų produktus, vietas, paslaugas, operacijas, svetainės veikimą ir jūsų klientų patirtį, taip pat siekiant apskaičiuoti rinkodaros investicijų grąžą ir pasitenkinimą prekės ženklu. Informacija gali būti naudojama atliekant rinkos tyrimų suvestines. Be to, asmeninę informaciją naudojame norėdami pagerinti kliento paslaugas ir padėti apsaugoti bei integruoti jūsų technologijas, sistemas ir paslaugas.
 • Jūsų asmeninę informaciją naudojame teisiniais ir įstatymų laikymosi tikslais: Tai apima naudojimą tos asmeninės informacijos, kurios reikia laikantis teisinių aktų ir reglamentų, susijusių su kova su pinigų plovimu, kova su terorizmo finansavimu; sukčiavimo ir vagysčių atvejų aptikimu, apsauga ir kaltinimų pateikimu, taip pat apsauga nuo neteisėto ar draudžiamo mūsų paslaugų naudojimo arba neteisėtos veiklos. Be to, tai gali apimti „Western Union“ ir kitų objektų teisių ir pretenzijų kūrimą, vykdymą ar gynimą, taip pat atitikties problemų stebėjimą ir pranešimą apie jas. Toliau tai gali apimti jūsų asmeninės informacijos naudojimą siekiant patvirtinti ir autentifikuoti jūsų tapatybę bei tai darant naudotis trečiųjų šalių paslaugomis.
 • Asmeninę informaciją galime apdoroti remdamiesi turiniu, išdėstytu šiame patvirtinime Tai apima sutikimą gauti rinkodaros informaciją ar kažką kitą, ko reikalauja taikomas įstatymas. Jei prašysime jūsų sutikimo, informuosime jus apie numatytus tikslus, dėl kurių bus tvarkoma jūsų informacija.
 • Pranešime, kai reikės informacijos teikiant jums prašomas paslaugas arba kai to bus reikalaujama pagal įstatymą. Tam tikrais atvejais, pvz., vykdant pinigų perlaidos paslaugas, mums gali nepavyksti suteikti jums paslaugų, jei pateiksite asmeninės informacijos.

 

Jums sutikus, „Western Union“ taip pat praneš apie pasiūlymus, akcijas ir naujienas, susijusias su mūsų produktais ir Paslaugomis. Tai gali apimti pasiūlymus el. paštu, telefonu, įprastu paštu, SMS, per socialinius tinklus ir kitus komunikacijos ar skaitmeninius kanalus.

Bet kuriuo metu galite atsisakyti rinkodaros pranešimų. Jei ilgainiui iš mūsų nenorėsite gauti su rinkodara susijusios informacijos, galite jos atsisakyti vykdydami atitinkamos elektroninės komunikacijos instrukcijas arba susisiekę su mumis, kaip aprašyta skyriuje „SUSISIEKITE SU MUMIS“.

Atminkite, kad atsisakius gauti su rinkodara susijusią informaciją, vis dar galime siųsti jums svarbią informaciją, susijusią su paslaugomis, administravimu ar operacijomis.

„Western Union“ savo Paslaugų ir produktų neteikia jaunesniems nei 13 m. vaikams. „Western Union“ tyčia nerenka ir nesaugo informacijos iš mažmeninės prekybos vietų, svetainių ar mobiliųjų programų, kurias turi jaunesni nei 13 m. asmenys.

„Western Union“ interneto svetainė gali būti susieta su trečiųjų šalių interneto svetainėmis. „Western Union“ neperžiūrėjo, nekontroliuoja ir neatsako už turinį ar privatumo praktiką, naudojamą svetainėse, kuriose yra nuorodos į mūsų svetainę. „Western Union“ neprisiima atsakomybės už bet kurią iš šių svetainių, jų turinį ar privatumo politiką. „Western Union“ nepatvirtina trečiųjų šalių interneto svetainių ir nesuteikia jokios garantijos dėl bet kokios informacijos, programinės įrangos arba kitų produktų ar medžiagų, kurias galite jose rasti, ar dėl naudojimosi jomis pasekmių.

Siekdama įvairių šiame patvirtinime nurodytų tikslų, „Western Union“ gali toliau nurodytų tipų organizacijoms ir šalims atskleisti taikomą asmeninę informaciją, įskaitant (bet neapsiribojant) jūsų vardą ir pavardę, kontaktinę informaciją, nacionalinį tapatybės nustatymo kodą, kliento ID numerį, adresą, operacijos šablonus ir banko sąskaitos informaciją:

 • „Western Union“ grupės įmonėms ir filialams, įskaitant išvardytuosius skyriuje „WESTERN UNION“ ĮMONĖS“;
 • Būtino vietinių pervedimų licencijavimo įmonėms, susijusioms su operacija, įskaitant išvardytąsias skyriuje: „NE PARTNERIŲ VIETINĖS LICENCIJAVIMO ĮMONĖS“;
 • Mūsų Agentams arba verslo partneriams, kurie padeda atlikti pinigų perlaidos operacijas ar konkrečią paslaugą, kurios prašote;
 • Paslaugų teikėjams, mokėjimų tvarkytojams, bankams partneriams ir duomenų tvarkytojams, kurie sudarė sutartis dėl verslo ir klientų paslaugų teikimo;
 • Klientų paslaugos, remiantis jūsų sutikimu, kai jo reikia, įskaitant rinkodarą, reklamą ir klientų pasitenkinimo tyrimus mūsų vardu;
 • Paslaugų teikėjams ir duomenų tvarkytojams, kurie sudarė sutartis, kad padėtų mums patvirtinti jūsų pateiktos informacijos tikslumą, nustatyti jūsų tapatybę ir valdyti su saugumu, sukčiavimu ir tapatybe susijusią riziką;
 • Trečiosioms šalims, kurioms leidote naudotis savo paskyra ir (arba) savo paskyros informacija, kad jos galėtų jums teikti paslaugas, pvz., paskyros informacijos Paslaugų teikėjams ir mokėjimo inicijavimo paslaugų teikėjams.

Mes galime perduoti turimą asmeninę informaciją parduodami arba perduodami visą savo verslą arba jo dalį. Mes taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją pasaulio mastu, kaip reikalaujama arba leidžiama pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus, reguliavimo ir finansų institucijoms, teisėsaugos institucijoms, teismams, vyriausybėms ar vyriausybinėms agentūroms, siekiant laikytis atitikties ir teisinių įsipareigojimus, bei užtikrinti arba apginti „Western Union“ ar kitų teises ir interesus.

Mes perduodame jūsų informaciją šalims, esančioms ne valstybėje, kurioje duomenys buvo surinkti, įskaitant, bet neapsiribojant, JAV, kaip leidžia ar reikalauja galiojantys įstatymai, reguliavimo institucijos, teisėsaugos institucijos ir vyriausybinės agentūros. Be to, kai siunčiate ar gaunate pinigus į kitą šalį ar iš jos, mes taip pat turime dalytis kai kuria jūsų asmenine informacija su ta šalimi, kaip reikalaujama arba leidžiama pagal įstatymus. Mes perduodame tam tikrą jūsų asmeninę informaciją į mūsų duomenų centrus JAV arba regione, kaip reikalauja vietos įstatymai, ir tvarkome ją, kad įvykdytume teisinius ir atitikimo įsipareigojimus, taikomus mūsų Paslaugoms. Mes taip pat saugome tam tikrą asmeninę informaciją, kurią renkame, remdamiesi jūsų rinkodaros pasirinkimais mūsų JAV duomenų centre. Naudodamiesi „Western Union“ Paslaugomis, jūs pripažįstate, kad tokia informacija gali būti perduodama už jūsų gyvenamosios šalies ribų.

Asmeninė informacija, perduota valstybėms už EEE ribų, kur Europos Komisija nenustatė tinkamos apsaugos, bus saugoma pagal atitinkamas sutartines nuostatas arba kitus ES patvirtintus mechanizmus, kaip to reikalauja įstatymai. Šių matmenų kopiją galite gauti naudodami šį saitą: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/data-transfers-outside-eu/rules-international-transfers-personal-data_en

Jūsų asmeninė informacija bus saugoma atsižvelgiant į laikotarpius, nustatytus reglamentuose, kurie taikomi finansinėms operacijoms, įskaitant kovą su pinigų plovimu, kovą su terorizmo finansavimu ir kitus mums taikomus įstatymus. Priešingu atveju, mes saugosime jūsų informaciją tik, jei to reikės konkretiems tikslams dėl kurių ji buvo surinkta, arba siekiant išspręsti bet kokią užklausą, kurią galite pateikti. Paprastai jūsų informacija bus saugoma ne ilgiau nei numato tikslas (-ai), kuriuo (-iais) informacija buvo renkama, išskyrus atvejus, kai būsime teisiškai įpareigoti ją laikyti ilgiau arba ją saugoti patariama dėl „Western Union“ teisinės situacijos (pavyzdžiui, dėl taikomų senaties terminų, bylinėjimosi ar teisės aktuose numatytų tyrimų).

Jūs turite teisę žinoti, ar tvarkome jūsų asmeninę informaciją, ir paprašyti nemokamai gauti savo informacijos kopiją. Jūs turite teisę prašyti tam tikros informacijos, kurią mums pateikėte, struktūrizuotos ir kompiuterinės kopijos. Jei prašymas yra akivaizdžiai nepagrįstas arba per didelis, mes galime paprašyti pagrįsto mokesčio už informacijos pateikimą arba nevykdyti jūsų prašymo. Jūsų turite teisę atsisakyti mūsų siunčiamų rinkodaros pranešimų. Jūs turite teisę prašyti mūsų ištaisyti informaciją apie jus, kuri yra neišsami, netiksli ar pasenusi. Jūs turite teisę prašyti ištrinti tam tikrą informaciją apie jus, apriboti tam tikrą su jumis susijusios informacijos naudojimą, taip pat prieštarauti jos naudojimui. Kai mes tvarkome asmeninę informaciją, pagrįstą jūsų sutikimu, jūs galite atsiimti savo sutikimą, jei tai leidžia taikomi įstatymai. Registruotieji vartotojai taip pat gali apsilankyti westernunion.com ir redaguoti profilio parametrus. Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą atitinkamai duomenų apsaugos kontrolės arba priežiūros institucijai apie tai, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis. Kai gausime užklausą, galime paprašyti jūsų papildomos informacijos, kad patvirtintume jūsų tapatybę. Kai kuriais atvejais galime atsisakyti imtis veiksmų arba galime apriboti jūsų teises tiek, kiek leidžiama pagal taikytiną teisę. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, apsilankykite Duomenų subjektų prieigos užklausų portale arba susisiekite su „Western Union“ skyriuje „SUSISIEKITE SU MUMIS“. Stengsimės atsakyti į jūsų užklausą per 30 dienų, tačiau tam tikromis aplinkybėmis turėsime teisę laikotarpį pratęsti. Mes vykdysime jūsų prašymą, atsižvelgdami į taikytiną teisę.

Klausimą ar skundą dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją, prašome pateikti raštu. Mes išnagrinėsime jūsų užklausą ir atsakysime jums raštu per 30 dienų nuo jos gavimo. Jūs taip pat galite susisiekti su mumis, įskaitant mūsų duomenų apsaugos pareigūną, adresu wuprivacy@westernunion.com

Norėdami susisiekti nemokamu ar vietiniu telefono numeriu, naudokite šį saitą, kad susisiektumėte su WU klientų aptarnavimo tarnyba: https://wucare.westernunion.com/s/customer-care-home

„Western Union“ turi teisę keisti šį privatumo patvirtinimą. Atnaujintas pranešimas apie privatumą bus paskelbtas šioje svetainėje, kai tik bus atlikti pakeitimai. Raginame jus peržiūrėti šį privatumo patvirtinimą, kai lankotės mūsų interneto svetainėje, kad susipažintumėte su atnaujinta jo versija.

Klientų iš JAV, įskaitant Vermontą, Kaliforniją, Šiaurės Dakotą, Teksasą ir Nevadą, prašoma naudoti šį „Western Union“ privatumo pranešimo saitą.

 

Įmonė

Kontaktinė informacija arba adresas

„Western Union Financial Services (Australia) PTY. LTD.“

7 lygis

400 George Street

Sidnėjus, NSW 2000 Australija

„Western Union International Bank GmbH“ (Austrija)*

THE ICON VIENNA (Tower 24), Wiedner Gürtel 13, A-1100 Vienna

„Western Union Retail Services“, Belgija

Place Louise 6, 1060 Saint-Gilles, Belgija, Belgija

„Western Union Financial Services (Canada), Inc.“

925 Marine Dr

Šiaurės Vankuveris, V7P 1S2 Kanada

„Western Union Network (Canada) Company“

Suite 900, 1959 Upper Water Street, Halifaksas, NŠ, Kanada B3J 3N2

„Western Union Payment Services GB Limited“

200 Hammersmith Road, Londonas, Jungtinė Karalystė, W6 7DL

„Western Union Payment Services Ireland Ltd“ (Airija)**

9 skyrius

„Richview Business Park“

Clonskeagh, Dublinas, 14 Airija

„Western Union International Limited“ (Airija)

9 skyrius

„Richview Business Park“

Clonskeagh, Dublinas, 14 Airija

„Western Union Network (Ireland) Limited“

9 skyrius

„Richview Business Park“

Clonskeagh, Dublinas, 14 Airija

„Western Union Japan KK“

Metro City Kamiyacho 7f, 1-5, Toranomon 5-Chome, Minato-Ku Tokijas, Japonija

„Western Union Payments (Malaysia) Sdn Bhd“

16th Floor, Wisma Sime Darby, Jalan Raja Laut, 50350 Kvala Lumpūras, Malaizija

„Grupo Dinámico Empresarial S.A. de C.V.“

Av. Paseo de la Reforma No. 505, piso 17, Col. Cuauhtémoc, Delegación Cuauhtémoc, C.P. 06500, Meksikas

„Western Union MT East“ (Rusija)

16A Bldg, Leningradskoe shosse

125171, Maskva, Rusija

„Western Union Financial Services, Inc.“ (JAV)

7001 E Belleview Avenue, Denveris, Koloradas

„Western Union International Services, LLC“

100 Summit Ave Montvale, NJ 07645

*Kaip aprašyta šiame patvirtinime, Paslaugų duomenų valdytojas šiose šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Kipre, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Estijoje, Farerų salose, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Grenlandijoje, Vengrijoje, Islandijoje, Airijoje, Italijoje, Latvijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Maltoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Slovakijoje (Slovakijos Respublikoje), Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje

**Asmeninių mažmeninės prekybos paslaugų duomenų valdytojas šiose šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Kipre, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Estijoje, Farerų salose, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Grenlandijoje, Vengrijoje, Islandijoje, Airijoje, Italijoje, Latvijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Maltoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Slovakijoje (Slovakijos Respublikoje), Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje

 

 

Šalis

Įmonė

Kontaktinė informacija / adresas

Bahreinas

„NEC B.S.C partnership“

http://www.nec-bh.com/

 

Kosta Rika

„Airpak Fidelity Corp partnership“

„Airpak Fidelity Corp“

Paseo Colon, Torre Mercedes Piso 7, San Chosė

Kosta Rika

Tel.: (506) 4800-1703

Ekvadoras

„Transferunion S.A. partnership“

https://www.redactiva.com/redactiva/contactanos

El. paštas: comentarios@activaecuador.com

Gvatemala

„Airpak Fidelity Corp partnership“

„Airpak Fidelity Corp“:

16 Calle 0-53 Zona 10, Edif. Torre Internacional Nivel 15, Gvatemala

Tel.: 502-2410-1051

Jamaika

„GraceKennedy Remittance Services partnership“

„GraceKennedy Remittance Services Ltd.“

2-6 Trafford Place

Kingstonas 5

Jamaika

Tel.: (876) 926-2454

El. paštas: wuonline@gkco.com

Kuveitas

„Aman Exchange Company W.L.L.“

http://www.amankuwait.com/AmanWebsite/index.html

El. paštas: info@amankuwait.com

Malaizija

„Western Union Payments (Malaysia) Sdn Bhd (WUPM)“

Tel.: 800-81-3399

El. paštas: malaysia.customer@westernunion.com

Kataras

„Alfardan Exchange LLC“

Tel.: 800 3950

El. paštas: wu.support@alfardanexchange.com.qa

Ukraina

PrivatBank, JSC CB PrivatBank (Ukraina)

El. paštas: hotline@privatbank.ua

Jungtiniai Arabų Emyratai

„Al Fardan Exchange LLC“

El. paštas: wu.support@alfardanexchange.com